Regulus H Profil Predaj Prenájom Služby Realizácie Kontakty
Zhotovovanie stavieb na kľúč, predaj, prenájmom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, poradenská činnosť.
              

Profil

Naša spoločnosť vznikla v búrlivom období hospodárskej krízy - v lete r. 2011 s cieľom eliminovať jej dôsledky v nadväznosti na 20 ročnú históriu a činnosť úspešnej spoločnosti na stavebnom trhu.

Regulus H, s.r.o. je spoločnosť zameraná najmä na výstavbu vlastných projektov s následným odpredajom klientom cez vlastnú realitnú činnosť. V tejto súvislosti sa zaoberáme prenájmom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov ako i poskytovaním služieb spojených s prenájmom.

K našej činnosti tiež patrí zhotovovanie stavieb na kľúč, poradenská a inžinierska činnosť v stavebníctve, vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb. Poskytujeme služby v oblasti a rozsahu výkonu činnosti stavbyvedúceho a výkonu činnosti stavebného dozoru. Vykonávame prípravné práce k realizácii stavby. Zároveň zapožičiavame mechanizáciu, stroje a pomôcky stavebníkom. Taktiež je u nás možnosť zapožičať si lešenie a stropné debnenie pre menšie projekty. Naši zákazníci si môžu u nás zapožičať vežový žeriav, ale i malometrážne kontajnery a ich dopravu.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť nášho klienta. Zakladáme si na otvorenom prístupe a kreativite. Využívame moderné technologické postupy v spojení s dlhoročnou skúsenosťou a zdravým rozumom. Naším mottom je "čestnosť a spoľahlivosť".
Regulus H, s.r.o.
Starohájska 9/B
917 91 Trnava
Tel.: +421 33 2933 252
Fax: +421 33 2933 251
E-mail: regulush@regulush.sk

Profil    |    Predaj    |    Prenájom    |    Služby    |    Realizácie    |    Kontakty
Informácie o používaní cookies  

Created by SLOVAKIA WebDesign - tvorba web stránok