Regulus H Profil Predaj Prenájom Služby Realizácie Kontakty

Realizácie

Rodinný dom Boleráz – Klčovany súp. číslo 785

Rodinný dom je postavený ako samostatná bytová jednotka s úžitkovou plochou 91,12 m2 + terasa 13 m2, na pozemku o rozlohe 419 m2. Z hľadiska konštrukčného je dom bezbarierový, jednopodlažný, bez obytného podkrovia a suterénu. Komunikačne je rodinný dom umiestnený pri súkromnej komunikácii uzavretého areálu s plánovanými štyrmi domami a v poradí je dom umiestnený ako č.2. Komunikácia je uzavretá posuvnou bránou a bránkou a napojená na jestvujúcu miestnu komunikáciu.       

Rodinný dom Boleráz – Klčovany

Dom je kombinácia murovanej časti sociálneho zázemia a spálne zateplenej polystyrénom EPS hr.150mm a drevenej rámovej zostavy opatrenej z vonkajšej strany doskami STEICO hr. 60mm. Dom je pripojený na všetky siete a je dostupný cez spoločnú účelovú komunikáciu. Pri pozemku domu je murovaná kopaná studňa ktorá je prepojená potrubím s pozemkom a pripravená po umiestnení čerpacieho systému k používaniu (napr. na závlahy).       

Novostavba rodinných domov Boleráz - Klčovany

Súčasný stav: Rodinné domy skolaudované v roku 2015
Výstavba pozostáva z dvoch samostatných rodinných domov a každý z týchto domov je z dvoch bytových jednotiek každý s úžitkovou plochou 91,12 m2 + terasa 13 m2. Z hľadiska konštrukčného sú domy bezbariérové, jednopodlažné, bez obytného podkrovia a suterénu. Každý bytová jednotka je samostatne stojaci dom s dvomi deliacimi nosnými múrmi.
Každá bytová jednotka má samostatné meranie vody umiestnené v spoločnej vodomernej šachte.
Odkanalizovanie RD je splaškovou kanalizáciou s vybudovanou novou kanalizačnou vetvou, s napojením na vybudovanú miestnu kanalizáciu.
Napojenie na STL distribučný plynovod, ktorý je majetkom SPP a.s.
Vykurovanie objektu je podlahovým vykurovacím systémom.
Elektroinštalácia je z medených káblov zasekaných v stene v zmysle platných STN.
Komunikačne sú rodinné domy umiestnené v blízkosti jestvujúcej miestnej komunikácie (na jej okraji). K jednotlivým rodinným domom, ich dvorom a parkovacím miestam je príjazd po pojazdnom chodníku v uzavretom areáli. Parkovacie státie pre každý dom je na vlastnom pozemku a spevnenej ploche.              
              

Športovo relaxačný domček, Čaka

Na základe požiadaviek investora a našich skúseností vzniklo utešené dielko pre voľný čas so športovým zameraním (stavba je sytuovaná nad tenisovým kurtom, kde slúži zároveň i ako tribúna) a možnosťou ubytovania pre navštevy.Projektovú dokumentáciu podľa našich podkladov zrealizovala spoločnosť Tectum Novum, ktorá bola zároveň poddodávateľom nosnej drevenej konštrukcie väzníkového typu so styčníkovými doskami. Stavba je poňatá ako drevodom s plne prírodného materiálu bez použitia moridiel a iných náterových látok k vnútornému vybaveniu patria všetky výdobytky doby od centrálneho podtlakového vysávania, kvalitného krbu, myčky až po chladiaci box na nápoje. Všetko je citlivo zabudované do krásneho dreveného interiéru, doplneného hladkými na bielo sfarbenými plochami a kamennými obkladmi.

Realizácia rok 2O11

           

Dostavba a rekonštrukcia hospodársko-oddychovej zóny

Investor požadoval vytvoriť rozšírenie hospodárskej časti budovy s možnosťou kombinovať účel hospodársky s oddychom(dva v jednom).Z uvedených požiadaviek vzišlo veľa zaujímavých riešení, ako napríklad krbové teleso s údiarňou a vnútorným sporákom, prekrytie plota s možnosťou skladovania dreva ako paliva, polica na ozdobné exterierové predmety a kvety.

Realizácia rok 2013

        

Novostavba radového rodinného domu kpt. J. Nálepku Levice

Radový rodinný dom pozostáva z troch vedľa seba stojacích domov oddelených nosnými stenami s dilatáciou hr.20mm. Ku každému patrí samostatná záhrada s minimálnou veľkosťou od 100m2. Na prízemí sa nachádza garáž, z ktorej je priamy vstup do zádveria, z ktorého sa vchádza do obytnej časti domu. Pri schodisku na poschodie je umiestnené WC s umývadlom. Medzi WC a garážou je komora (sklad),ktorá je rozšírená o skladovací priestor pod schodiskom. Na poschodí je z centrálnej časti prístupná veľká spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou. Ďalej sú na poschodí umiestnené ďalšie dve veľké izby, ku ktorým patrí kúpeľňa a samostatné WC s kotlom a prípravou pre práčku a sušičku. K spálni patrí veľký balkón, izby majú francúzske okná.
Za obývačkou je veľká terasa s možnosťou umiestnenia záhradného grilu a iných vymožeností doby, ktorá je obklopená záhradkou.

Realizácia rok 2012 - 2013

              
              
              
Regulus H, s.r.o.
Starohájska 9/B
917 91 Trnava
Tel.: +421 33 2933 252
Fax: +421 33 2933 251
E-mail: regulush@regulush.sk

Profil    |    Predaj    |    Prenájom    |    Služby    |    Realizácie    |    Kontakty
Informácie o používaní cookies  

Created by SLOVAKIA WebDesign - tvorba web stránok