Regulus H Profil Predaj Prenájom Služby Realizácie Kontakty

Prenájom

NEBYTOVÉ PRIESTORY

Polyfunkčný dom
Stárohájska ulica, TrnavaDom sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centrálnej, historickej časti mesta ,ktorá je dostupná päť minútovou pohodlnou chôdzou bez dopravných a barierových obmedzení.
viac informácií
 

Nebytové priestory
Skladová ulica, TrnavaPrenajímaný objekt je 1-podlažná budova so samostatným vstupom. Pozostáva zo zádveria, kuchynky, troch veľkoplošných miestností a sociálnej miestnosti WC s umývadlom.
viac informácií
 

Skladovo - technické priestory
Skladová ulica 3, TrnavaBudova je situovaná v severo-západnej priemyselnej časti Trnavy, na okraji mesta z veľmi dobrým napojením na obchvat mesta a hlavný smerový ťah na Českú republiku.
viac informácií
 

Parkovacie miesta
Starohájska a Vajanského, TrnavaParkovacie miesta sú na II. podzemnom podlaží polyfunkčného domu na Starohájskej ulici s priamym vjazdom a výjazdom na obslužnú komunikáciu.
viac informácií


BYTY

Byty
Vajanského ulica, TrnavaVšetky byty sú úplne zariadené. K zariadeniu patrí i posteľné prádlo, osušky a vybavenie kuchyne. V cene bytu sú započítané všetky energie , televízny signál od spoločnosti SWAN a internet.
viac informácií
 

Byty
Starohájska ulica, TrnavaVšetky byty sú úplne zariadené. K zariadeniu patrí i posteľné prádlo, osušky a vybavenie kuchyne. V cene bytu sú započítané všetky energie , televízny signál od spoločnosti SWAN a internet.
viac informácií
 
Regulus H, s.r.o.
Starohájska 9/B
917 91 Trnava
Tel.: +421 33 2933 252
Fax: +421 33 2933 251
E-mail: regulush@regulush.sk

Profil    |    Predaj    |    Prenájom    |    Služby    |    Realizácie    |    Kontakty
Informácie o používaní cookies  

Created by SLOVAKIA WebDesign - tvorba web stránok